blog02

Sveiki atvykę į Smėlynės šeimos ambulatoriją!

UAB Smėlynės šeimos ambulatorija savo veiklą pradėjo 1998 m. Ambulatorijai nuo jos įkūrimo vadovauja Birutė Paškevičienė.

Pas mus yra teikiamos ambulatorinės I – nio lygio asmens sveikatos priežiūros paslaugos, kurios prisirašiusiems pacientams yra nemokamos, nes už jas pagal sutartį apmoka Panevėžio teritorinė ligonių kasa.

Ambulatorijoje teikiamos šeimos gydytojo, vaikų ligų gydytojo, gyd. akušerio – ginekologo, gyd. chirurgo, gyd. odontologo, burnos higienos ir slaugos paslaugos.

Pas mus dirbantys specialistai ne tik turi ilgametę patirtį, bet yra nuoširdžiai atsidavę savo darbui. Kiekvienas pacientas mums yra labai svarbus, jo sveikatos išsaugojimu rūpinasi kiekvienas mūsų komandos narys. Mūsų ambulatorijoje kreipiamas dėmesys ne vien į pačią ligą ir jos simptomus, bet ir ligos atsiradimo priežastis, skatiname profilaktines sveikatos pasitikrinimo programas, nurodome profilaktines priemones, kad kuo ilgiau mūsų pacientai išliktų sveiki ir gyventų kokybišką gyvenimą.

Norint tapti nuolatiniu (prisirašiusiu) pacientu ir pasirinkti savo šeimos gydytoją, reikia, atvykus pas mus, pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir užpildyti prašymą ambulatorijos registratūroje.

Tame pačiame pastate yra įsikūręs UAB Panevėžio medicinos centras, kur pacientams, turintiems šeimos gydytojo siuntimą iš Panevėžio apskrities šeimos gydytojų, nemokamai yra teikiamos  II – nio lygio gydytojų konsultacijos: gyd. ginekologo, gyd. kardiolgo, gyd. dietologo, gyd. echoskopuotojo, gyd. endokrinologo, gyd. reumatologo, gyd. chirurgo – koloproktologo, gyd. angiochirurgo, gyd. gastroenterologo, gyd. neurochirurgo, gyd. otorinolaringologo.

Plačiau: http://www.paneveziomedcentras.lt/index.php/apie-mus

foto

Reikalinga registracija pas gydytoją?

Sveikata brangiausias žmogaus turtas

Are you ready for a consultation?

Your treatment will be performed by licensed therapist. Schedule your appointment now!